Annie?

Jsem někdo, kdo miluje život, protože život je čistý a nevinný, to jen my mu připisujeme barvy a chutě podle našeho vnitřního světa, takže život je takový, jaký je a my tu takovost můžeme vidět podle sebe. Učím se přijímat a milovat všechny své aspekty, protože v tom se skrývá cesta. Stejně jako milovat vše nepříjemné a každý problém, protože on mi ukazuje, co v životě potřebuji změnit. Přijímat se takovou, jaká jsem a i tak přijímat ostatní. A to nejkrásnější, znovuobjevovat vnitřní svobodu, protože jako děti jsme ji žily, jen naše mysl ji zastínila a my žijeme s parazitem (ego, mysl), co pojídá naší energii a vytváří filtry přes náš zrak tím, jak komentuje a povídá. Svoboda je přítomnost, je to moment, kdy všechny hlasy v hlavě utichnou, žádný komentátor nekomentuje a my vnímáme náš dech a prostor okolo nás vidíme čistě. K této svobodě vede cesta sebelásky a sebepřijetí, kdy očišťujeme vše, co jsme se doposud naučili, abychom se vrátili zpět k té dětské nevinnosti, radosti a zvědavosti.

Seberozvíjecí retreaty na Sardinii

CESTOVÁNÍ ZA VNITŘNÍM KLIDEM

které Vás obohatí na těle, mysli i zážitcích

Disciplinovaná sebeLáska

Naše úžasné a krásné tělo je naším domovem zde na zemi, proto bychom mu měli dát mnoho lásky a péče. 
To, v jakém stavu se nachází tělo, se přímo promítá i do toho, jak se cítím po psychické stránce. A to má dopad na kvalitu našich dnů a tím i celého života. 
I naše psychická pohoda ovlivňuje stav těla, ale nemá tak silný dopad jako stav těla na mysl, například nejsilnějším orgánem, který ovlivňuje naše myšlenky je střevo. Ve střevech je enterogenní nervová soustava, která je propojena přímo s mozkem. Tyto dva orgány mezi sebou komunikují pomocí vzruchů, kdy ale z mozku směrem do střev probíhá 10% a ze střev směrem do mozku 90%. To znamená, že stav našeho střeva ovlivňuje naše myšlení mnohem víc než mysl střeva.

Mapa Harmonického života

V životě je mnoho velmi důležitých faktorů, které zásadně ovlivňují kvalitu našeho života.

Tato mapa znázorňuje faktory, které provázejí náš život a já vám ke každému z nich chci nabídnou informace a způsoby od úžasných lidí a mých zkušeností, jak je samoléčit. Každá z nich přímo ovlivňuje váš život a čím více se budete zajímat o rozvinutí každé z těchto částí, tím více váš život bude spokojený, klidný a vyrovnaný.

Pokud nemáte klidnou mysl, vaše tělo nebude zdravé a nebudou se v něm odehrávat správné látkové procesy a naopak, pokud budete zaneseni parazity anebo konzumovat stravu, která pro vás není vhodná, bude obtížnější dojít klidu v mysli. Vše je propojeno, a proto na tomto blogu najdete konkrétní příklady k tomu, jak si vyladit a očistit tělo a též různé techniky k tomu, jak si opět vzík kontrolu nad svým životem a utišit mysl.

V menu naleznete konkrétní sekce s články.

Disciplinovaná sebeláska každý měsíc jinak

Na každý měsíc pro nás připravím plán disciplinované sebelásky, který se odvíjí podle přirozených cyklů přírody. 
Zaměříme se na konkrétní orgán, afirmace a změny, které jsou vhodné pro toto období a též na každý měsíc nahraji novou meditace.

Meditace, cesta do ticha.

Meditace je nástroj, jak se dostat za iluze, které v životě prožíváme, zpět do klidu.

Iluze chápejme jako vnitřní dohody o něčem, co podle nás tak je. Je to něco podobného, jako když jsme v dětství věřili na ježíška, a pak najednou přišla pro někoho bolestivá zpráva, že ve skutečnosti není. 

A stejně jako v tomto případě je v nás mnoho dohod o tom, že něco je nějaké. Například, že lidé jsou zlí, nebo že se všude kolem nás skrade. Tomu všemu můžeme věřit, a to vše se pro nás stane realitou, která se díky tomu opravdu začne dít. Dále pak nejde jen o svět vnější, ale jde také o nás samotné, čemu my uvěřili sami o sobě. Někdo uvěřil v dětství třeba svým spolužákům nebo rodičům, že nikdy nic nedokáže a nebo, že je ošklivý,  že cestování je složité a peníze se vydělávají jen tvrdou prací anebo jen to, že on sám není dost dobrý a lásku si musí zasloužit. 

Toto všechno jsou iluze, ve kterých jsme zakletí a žijeme život ve strachu a omezení.
Meditace je klíč k tomu, jak se zklidnit a naučit se být pozorovatelem vlastních myšlenek, a tím uvidět pravdu o tom, v co jsme uvěřili a co se uvnitř nás nachází. Dále meditace též hojí mnoho dalších aspektů, jako jsou traumata a bolesti z minulosti.

Pokud je naše mysl klidná, jsme si jistí v tom, co děláme a kam se náš život ubírá a každý den se soustavně rozvíjíme a to jen tím, že si užíváme života v přítomném okamžiku.

Postupně, když budeme rozpouštět domněnky a iluze, se uvnitř nás bude otevírat prostor blaženosti a radosti a život se stane odměnou. 

 

Meditace online 
zdarma na Youtube

Na YouTube kanálu naleznete meditace pro začátečníky a techniky, které se pojí k meditacím.

Meditační online
kurzy

V záložce „online meditace“ v horním menu naleznete aktuální kurzy meditací, které probíhají online v malé skupině.

 

Speciální meditace
k zakoupení

Specificky zaměřené hlubší meditace, které jsou dlouhé přibližně 30-60 minut lze zakoupit

Semináře v Česku,
Retreaty na Sardinii

Semináře v České Republice naleznete v hlavním menu a odkaz na retreaty na kouzelné Sardinii ve vile Shanti 

#ZEROWASTE

láskyplný život, který je šetrný k planetě

Celá myšlenka zero waste spočívá v tom, že minimalizujeme odpad, který vytváříme. 
Zkusme si všímat, kolik odpadu každý den vyprodukujeme a vynásobit to počtem lidí světa, a to vše je odpad, který se jen tak nevypaří do vzduchu, ale je potřeba s ním něco udělat.
Jednoduchý plast se rozkládá příbližně 100 let a jen 50% z plastu, který se vyhodí, se recykluje. Což znamená, že 50% vyhozeného plastu končí na skládkách. 
Podle mě je to opravdu nevhodný způsob života vytvářet odpad, který se ani za celý náš život nedokáže rozložit. Proto každý z nás může vzít zodpovědnot sám za sebe a dívat se, co svým chováním způsobuje.
Planeta není smetištěm, ale je naším domovem, a proto jí dávejme to, co on dává nám. Tím je bezpodmínečná láska a hojnost všeho potřebného, ona nepotřebuje naší pomoc, protože se sama neustále léčí a obnovuje. Co potřebuje je, abychom jí v tom samoléčení a obnově přestali bránit a začali uklízet to, co jsme v minulosti svou nevědomostí nastřádali.

Podívejte se na náš eshop obchůdek

Celý se nese v myšlence #ZEROWASTE, balíčky balíme do rychle rozložitelných a znovu použitelných obalů.
Například zerowaste pytlíčky šije má maminka a zpracování je naprosto detailní. 
Navíc, s každým nákupem podpoříte krmení toulavých pejsků na Sardinii.

proPojení

Lidé, místa a značky, které to, co tvoří, dělají srdíčkem a s láskou.

„Na světě neexistuje konkurence, a ten, kdo si myslí, že by ho někdo druhý mohl ohrozit, jen zapomněl, kým doopravdy je“

„ Žiji živý život a ochutnávám všechny jeho příchutě “

„ Každý den se můžeme budit s vděčností za to, že jsme dostali další den života a je jen nás, jak s tím dnem naložíme “

Instagram

Přihlaš se k odběru novinek | nové články, události, slevy na eshopu

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.