Ze srdce do srdce na Sardinii

CESTOVÁNÍ ZA VNITŘNÍM KLIDEM

Otevíráme třetí rok meditačních a jógových retreatů

Retreaty v roce 2019 jsou plně obsazené a tak je čas otevřít sezónu 2020.
V tomto roce se otevře celkem 6 termínů, které budou strukturou stejné, pouze typ meditací a jógy se bude lišit.
Nabízíme celkem 3 typy retreatů

Na co se zaměřujeme? 

Tělo

Strava

Strava na domě je veganská.
Z každé potraviny se snažíme dostat to nejlepší například klíčením anebo fermentací. Veškerá zelenina a ovoce je v BIO kvalitě přímo od místních farmářů, kteří mají políčka okolo vily. 
A voda je dovážená z horského pramene.

Jóga

Na každém retreatu jsou lekce jógy, která je pomocníkem k navázání zdravého vztahu s naším tělem a objevením jeho předností.

Relaxace těla

Spolupracujeme s úžasnou masérkou, která v případě zájmu přijede do vily a například v domě anebo na zahradě vás může namasírovat anebo provést energetické čistění.

Mysl

Meditace

Meditace je součástí většiny retreatů. V meditaci se odpoutáváme od myšlenek a objevujeme krásný vnitřní prostor ticha a spokojenosti, který v bežném životě často opomíjíme.
Výhodou je, že na retreatu nebudete řešit práci a běžné situace a díky tomu se můžete v meditaci dostat hlouběji v procesu sebeléčení.

Cestování

Objevování ostrova

Na každém z retreatů
jsou minimálně 4 výlety do nejkrásnějších míst v okolí.
Sardinie je proslulá nádhernou křištálově čistou vodou a též spoustou
panenské přírody.
Jeden z výletů je celodenní projížďka plachetnicí na překrásný chráněný ostrov Asinara, kde žijí divocí koně a oslíci. Též zde mají nemocnici mořských želv.

Cestování s klidem

Je opravdu podstatné v jakém vnitřním rozpoložení cestujete. Naším záměrem je vytvořit prostor, kde se dostanete do vnitřního klidu a díky tomu si budete užívat okamžiků naplno v přítomném okamžiku.

Vila Shanti

Vila Klidu & Míru

Poloha a okolí

Naše vila Shanti se nachází na ostrově Sardinie v Itálii v městečku Sorso. Hodinu cesty od Alghera, kde se nachází letiště.
Je postavena v klidné zahrádkářské části kousek od krásné 7 kilometrové pláže a hezkého borovicového lesa.

Zahrada

Vilka má opravdu velikou zahradu o 3000m2, a proto bych jí nazvala spíše parkem plným ovocných stromů, bylinek, rostlin a keřů. 
Na zahradě máme nataženou slackline volně k použití. Taktéž krásnou venkovní sprchu na ranní otužovací rituály. Velké sezení pod Oleandrem, houpací sítě a spoustu krásných míst k sezení k odpočinku.

Vnitřek vilky

Vilka má jednu velikou společenskou místnost s krbem a prostrorem pro cvičení, meditování i stravování.
Pro hosty jsou dva pokoje. První veliký má vlastní velkou koupelnu a kapacitu 5 lidí. Druhý menší má kapacitu 3 lidí a koupelnu má ve vedlejším pokoji, který má kapacitu 2 lidí. 

Video recenze